Lekcje makijażu

Indywidualne lekcje makijażu na własny użytek

Makijaż stanowi nieodłączny element codzienności wielu kobiet. Niekiedy problemy z dobraniem idealnie pasujących do danego typu cery kosmetyków czy nieznajomość prawidłowej techniki makijażu mogą skutecznie zniechęcić przed jego wykonywaniem, bowiem poświęcony czas nie przynosi zadowalającego efektu. W takich przypadkach warto zdecydować się na kurs makijażu. Białystok jest miastem, w którym oferuję indywidualne lekcje. W postaci vouchera podarunkowego stanowią one także idealny prezent dla bliskiej kobiety – mamy, siostry, przyjaciółki lub żony.

Ważne informacje

Indywidualna lekcja makijażu – 500 zł
Lekcja makijażu dla 2 – 950 zł

Czas trwania: 3-4 godz

Indywidualne lekcje makijażu przeznaczone są dla każdej kobiety, niezależnie od wieku. Jeśli czujesz, że makijaż sprawia Ci trudności i mimo poświęconego czasu uzyskane efekty Cię nie zadowalają, a tym samym chciałabyś dowiedzieć się, jak prawidłowo go wykonać, oferowane przeze mnie lekcje makijażu będą do tego doskonałą okazją. Takie spotkania przydadzą Ci się również, jeśli chciałabyś nauczyć się nowych trików makijażowych, zrobić wspólny przegląd kosmetyczki lub potrenować wykonywanie idealnej kreski na powiece. Podczas spotkania wykonamy wybrany przez Ciebie makijaż.
Pierwszym etapem jest wysłuchanie i przedyskutowanie oczekiwań kursantki, a więc tego, na czym w największym stopniu skupimy się podczas lekcji. Dokładnie omówimy obszary, które chcesz doszkolić oraz efekt, na jakiego uzyskaniu Ci zależy. Kolejnym etapem jest analiza Twojej kosmetyczki, czyli przegląd kosmetyków, który łączymy z omówieniem zasad codziennej pielęgnacji, dopasowanej do Twojego typu cery. Następnie przechodzimy do wykonania wybranego makijażu.

✓ jak dobrać kolorowe kosmetyki do Twojej cery,

✓ jakie akcesoria będą odpowiednie do wykonania makijażu, np. pędzle, gąbeczki,

✓ jak prawidłowo podkreślić brwi, przykleić rzęsy oraz wyrysować i pomalować usta,

✓ w jaki sposób podkreślić oprawę oczu,

✓ jak blendować cienie oraz wykonać idealną kreskę,

✓ w jaki sposób aplikować podkład, aby trzymał się cały dzień, wyglądał naturalnie i nie ważył się na twarzy,

✓ konturowania twarzy na mokro i sucho,

✓ jak rozświetlić twarz oraz poprawnie nałożyć róż,

✓ w jaki sposób wykończyć makijaż, aby był trwały a przy tym twarz wyglądała naturalnie i promiennie.

Każda kursantka po szkoleniu otrzymuje kartę makijażu, na której znajdują się sporządzone wspólnie podczas lekcji notatki. Dzięki temu wszystkie najważniejsze informacje są w zasięgu Twojej ręki i możesz do nich sięgnąć w każdej chwili.

✓ Warto wziąć ze sobą swoją kosmetyczkę oraz pędzle. W ramach szkolenia przeanalizujemy produkty, których używasz.

✓ Na lekcję przyjdź bez makijażu. Zaoszczędzimy w ten sposób czas, a Twoja skóra nie będzie podrażniona przez demakijaż.

 

Zapisz się na lekcje